IEŠKOME GERIAUSIO KAVOS APARATO

Kapsulinis ar grūdų kavos virimo aparatas?
2021 19 vasario

Daugeliui iš mūsų pirmasis rytinis kavos puodelis yra svarbus ritualas, būtina kasdienė sėkmingos dienos pradžia ir kartais vienintelis būdas pabusti! Štai kodėl teisingas kavos aparato pasirinkimas daugiausia lemia, ar gėrimo paruošimas jums bus malonus ir patogus.

Mes norime jus nedelsiant įspėti: norint gauti gerą kavą, visai nebūtina išleisti 1–2 tūkstančių eur ar daugiau ultramoderniam kavos aparatui su interaktyviais ekranais, stilingomis nerūdijančio plieno dalimis, labiau tinkančiomis profesionaliai baristai. Daugeliu atvejų jūs neišnaudosite nė ketvirtadalio jo siūlomų galimybių.

Mūsų klientų patirtis rodo, kad už mažiau nei pusę šių hipotetiškai išleistų pinigų galite lengvai gauti puodelį puikiai paruoštos kavos.

Žinoma, pirkdami kavos aparatą norite gauti šiek tiek daugiau funkcijų nei tik įjungimo / išjungimo mygtukas. Taigi, daugelyje kavos aparatų yra numatyta naudinga programavimo galimybė, kad kiekvieną rytą galėtumėte gauti vienodai skanų gėrimą, negalvodami apie vandens ir kavos kiekį. Galite nusipirkti aparatą su įmontuotu kavamaliu (jei neturite atskiro prietaiso), su šildomais puodeliais ir kt. Gerai apgalvokite, kurios iš siūlomų funkcijų jums tikrai reikia.

Norėdami suprasti, kuris kavos virimo aparatas jums tinka, turite atsakyti į kelis klausimus apie savo įpročius ir pageidavimus.

Kiek puodelių kavos paruošiate vienu ypu?

Jei jums pakanka vieno puodelio kavos, rinkitės nedidelį 1-2 puodelių lašinamąjį kavos virimo aparatą, kapsulinį kavos virimo aparatą arba kompaktišką pusiau automatinį espreso kavos aparatą.

Reikia daugiau kavos? Pažvelkite į didesnius lašinamuosius kavos virimo aparatus ir espreso kavos aparatus. Kai kurių elektrinių kavos virimo aparatų modelių funkcija yra paruošti 8–10 puodelių kavos viename inde. Tai patogu, kai renkate didelę svečių grupę.

Kaip dažnai geriate kavą per dieną?

Jei pastebite, kad kelis kartus per dieną keletą kartų naudojate gyvybę teikiantį kofeino šaltinį, apsvarstykite galimybę įsigyti kavos virimo aparatą su asmeniniu puodeliu. Šis indas kelias valandas palaiko kavą. Taigi galite „pašerti“ save kelyje į darbą, užsitęsusiame susitikime ir miesto eisme.

Ieškote kavos aparato savo biurui, kad svečiai ir darbuotojai galėtų patogiai praleisti kavą savo darbo vietoje? Tada atkreipkite dėmesį į stilingus espreso kavos aparatus ar kapsulinius kavos virimo aparatus. Kava juose paruošiama greitai, paprastai ir taip dažnai, kaip reikia.

Esi šimtu procentų pelėda, o ryte nesugebi žygdarbių?

Kai kuriems žmonėms rytinis šurmulys su kavos ruošimu yra didžiulis dalykas, ne juokas. Atkreipkite dėmesį į automatinius kavos virimo aparatus su programuojamu įjungimo laiku. Ir tada kiekvieną rytą atsibusite ne nuo erzinančios aliarmo melodijos, o nuo stebuklingo ką tik pagamintos kavos aromato. Sutikite, tai svarus argumentas! Be to, užmaršiems ir skubantiems yra automatinio išjungimo funkcija.

Kavos aparato dydis turi reikšmės. Taip pat jo aukštis.

Įvertinkite savo virtuvės dydį ir viršutinių spintelių aukštį. Atminkite, kad kavos virimo aparatas turėtų būti ne tik patogioje vietoje, bet ir lengvai prieinamas, kad pripildytų baką vandens.

Mažoje virtuvėje didelis automatinis kavos aparatas atrodys juokingai ir atims daug jūsų vertingos vietos. Todėl turintiems ribotą erdvę, rekomenduojame kompaktiškesnį lašinamąjį ar kapsulinį kavos virimo aparatą.

Kavos virimo aparatas turėtų visiškai atitikti jūsų kavos pageidavimus.

Kaip šitas? Pasakykime dabar. Rinkoje yra keletas elektrinių kavos virimo aparatų tipų: lašinamieji kavos virimo aparatai, kapsuliniai kavos aparatai, automatiniai ir rankiniai kavos aparatai. Kiekvienas iš šių kavos aparatų turi savų privalumų.

Lašinamieji kavos virimo aparatai – kainos pranašumas
Populiariausias kavos virimo aparatas, ruošiantis kavą lėtai pilant vandenį per maltos kavos sluoksnį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti baką vandeniu, supilti kavą į filtrą ir paspausti mygtuką. Kavos aparatas atliks visa kita. Geriausių lašinamų kavos virimo aparatų temperatūra yra nuo 90,5 iki 96 ° C, jie užvirina kavą per 5–6 minutes, o tai atitinka pramonės standartą optimaliam kavos paruošimui.

Kapsuliniai kavos aparatai – patogumas yra pirmas

Šio tipo kavos virimo aparatai slėgiu išpila vandenį per specialią kapsulę su maltos kavos dalimi arba per ankštį (ankštis atrodo kaip arbatos maišelis, tačiau viduje yra dalis kavos). Kapsulinius kavos aparatus eksploatuoti yra brangiau, nes reikia įsigyti kapsulių ar ankščių, tačiau mėgstamo gėrimo paruošimui skiriamas laikas ir pastangos sumažėja kelis kartus.

Kavos kapsulių gamintojai siūlo įvairių klasikinių kavos variantų, atitinkančių kiekvieno kavos mėgėjo skonį, taip pat skonio kavos ir kavos su pienu. „Tassimo“ kavos aparatai gali ne tik išvirti kavą, bet net paruošti arbatą ir karštą šokoladą!

Rankiniai espreso aparatai – kavos guru

Espreso kavos aparatai ruošia kavą per karštą vandenį, esant aukštam slėgiui, per specialiame laikiklyje suformuotas kavos „piliules“. Norėdami naudoti tokį įtaisą, turėsite užpildyti ranką, naudodami klastojimo (kavos tampymo) metodą, tačiau galite savarankiškai reguliuoti kavos išgavimo laiką ir sunaudoto vandens kiekį – du iš trijų pagrindinių veiksnių, dėl kurių gėrimas priklauso. Trečias veiksnys yra kavos pupelių malimo laipsnis. Taigi, norėdami įvaldyti kavos virimo meną, turėsite įsigyti kokybišką malūnėlį.

Automatiniai kavos aparatai yra kavos mėgėjų svajonė!
Ilgą laiką reikia išvardyti automatinių kavos aparatų pranašumus, nes šie prietaisai yra idealūs. Espresso, kapučino, latte – tereikia paspausti atitinkamą mygtuką. Jokios netvarkos ant stalo. Neigiama yra tai, kad toks įsigijimas gali labai palengvinti jūsų piniginę, tačiau kiekvienas išleistas rublis yra vertas.

Jei esate tik rankomis gaminamos kavos šalininkas, perskaitykite mūsų alternatyvių kavos įtaisų apžvalgą ir išbandykite naujus kvapnaus gaivinančio gėrimo paruošimo būdus!