Kapsulinis ar grūdų kavos virimo aparatas?

Tikriausiai kiekvienas tikras kavos mėgėjas yra ne kartą girdėjęs apie kapsulės tipo kavos aparatus. Jei kapsuliniai kavos aparatai Europoje ir JAV pasirodė daugiau nei prieš 30 metų, Rusijoje tokio tipo kavos aparatai pasirodė palyginti neseniai, tačiau jau dabar populiarėja tarp mūsų klientų su galybe ir pagrindine. Visų pirma, tai lemia paprastas kavos aparato naudojimas ir kavos ruošimas namuose ar mažame biure ar grožio salone.

Tuo pačiu metu kai kuriems skonio gėrimo mėgėjams kyla klausimas: “Kas yra geriau nei kapsulė ar grūdų kavos aparatas?”

Daugelis žmonių apie šiuos kavos aparatus žino daug mažiau nei apie įprastus grūdų aparatus. Tačiau pirmiausia verta paminėti, kad kapsulinis kavos aparatas, kaip ir grūdų dozatorius ar espreso aparatas, priklauso espresso aparatų šeimai. Tie. struktūriškai ir technologiškai kavos aparatai yra skirti espresso kavai kaip pagrindiniam gėrimui gaminti.

Kuris yra geriausias kavos aparatas su grūdeliais ar grūdais?

Toliau pateikiame kapsulinių espresso aparatų pranašumus, palyginti su įprastais:

  • patogu naudoti, įdėkite kapsulę ir paspauskite mygtuką;
  • nebūtina gerti tos pačios rūšies kavos, kiekviena kapsulė turi savo skonį, kuris jūsų virtuvėje suteiks platų įvairovę;
  • lengviau laikyti kavą ir ilgesnį galiojimo laiką. jis uždaromas dalimis, o grūdai pradeda prarasti savo skonio savybes iškart atidarę vakuuminę pakuotę;
  • kapsulinis kavos aparatas, skirtingai nei įprastas grūdų kavos aparatas, kuriame kiekvieną detalę reikia valyti rankomis, ją prižiūrėti tiek namuose, tiek biure yra daug lengviau. Tiesiog kas pusmetį naudokite nukalkinimo priemonę ir kas kelis mėnesius – kavos aliejaus valiklį.

Šis kainų skirtumas nereiškia, kad kapsuliniai kavos aparatai yra prastesni. Šis modelis paaiškinamas tuo, kad jei grūdų aparatų rinkoje įrangos gamintojai užsidirba pardavinėdami pačią įrangą, o kavos skrudintuvai neturi įtakos šių kavos aparatų kainodarai, tai kapsulinių kavos aparatų segmente kapsulės kavos jau yra pasirengusios subsidijuoti kavos aparatų kainą, kad gautų nuolatinį kapsulių klientą. jie parduodami be papildomo mokesčio ar net už savikainą.

Lietuvoje, palyginti su Europa, tokių kavos aparatų platinimas vis dar yra minimalus, o tendencija yra gana jauna. Tuo pačiu metu pati kavos ruošimo technologija pilant vandenį per kapsulę yra gana subrendusi technologija ir per pastaruosius 20–30 metų visame pasaulyje sulaukė didžiulio populiarumo.

Kapsulinis kavos aparatas arba įprastas kavos aparatas – kaip išsirinkti
Jei norite nusipirkti kavos aparatą namuose, grožio salone ar mažame biure, kuriame telpa iki 20 žmonių, tai patogumo ir priežiūros, skonių įvairovės bei ekonominės naudos požiūriu. , turėtumėte pasirinkti kapsulinį kavos aparatą.

Grūdiniai kavos aparatai yra rekomenduojami tik dideliuose 20 ar daugiau žmonių biuruose (arba 2000 puodelių per mėnesį), arba espreso kavos aparatai, skirti restoranams ir kavinėms, kur kavos aparatą rodote ant baro prekystalio savo klientams.